P.M.L. (Piet) van der Vloed

1 maart 2000 – 1 oktober 2006

Nadat de Koninklijke Landmacht en de Koninklijke Luchtmacht en later de Koninklijke Marine een krijgsmachtdeeladjudant hadden gekregen kwam het ook bij het jongste krijgsmachtdeel tot het vervullen van de functie van “hoogste” onderofficier. De eerste wapenadjudant van de KMar werd in de persoon van adjudant van der Vloed een feit op 1 Maart 2000.

VERTEL MIJ MEER

M. (Marinus) Dunnewind

1 oktober 2006 – 7 mei 2010

Vanaf 1 oktober 2006 vervulde hij de functie van Wapenadjudant van de Koninklijke Marechaussee. Op 7 mei 2010 werd hij benoemd tot Krijgsmachtadjudant.

VERTEL MIJ MEER

E. (Ed) Schuur

7 mei 2010 – 1 mei 2015

Op 7 mei 2010 draagt wapenadjudant M. Dunnewind zijn functie als wapenadjudant over aan adjudant E.(Ed) Schuur.

VERTEL MIJ MEER

E. B. (Bert) van Holst

1 mei 2015

Op 1 mei 2015 was de dag waarop Wapenadjudant Ed Schuur zijn nestel afstaat aan zijn opvolger E. B. (Bert) van Holst.In het KMarMagazine van juni 2014 wordt de opvolger van Ed Schuur al aangekondigd:

Toekomstig Wapenadjudant bekend

Adjudant Bert van Holst wordt de nieuwe Wapenadjudant bij de KMar. Hij volgt vanaf 1 mei 2015 de huidige Wapenadjudant Ed Schuur op. Van Holst vervult op dit moment de functie van districtsadjudant Noord-Oost. Hij bekleedt deze functie tot het moment van functieoverdracht. De nieuwe Wapenadjudant is nu al bekend om Van Holst de kans te geven zich goed in te werken.

 

VERTEL MIJ MEER