E.H. (Ed) Cremers

01-09-2006 tot 01-08-2008

VERTEL MIJ MEER

H.A.G. (Henri) Wanders

01-08-2008 tot 31-07-2011

Adjudant Wanders was als Adjudant van de Koninklijke Marechaussee de tweede onderdeelsadjudant bij het CDC.

VERTEL MIJ MEER

M.J. (Martin) van Daalen

14-07-2011 tot 26-08-2014

Hij stapte 14 juli 2011 met een glimlach het Commando Diensten Centra binnen. Op 26 augustus 2014 zwaaide hij af, opnieuw met een glimlach. Adjudant der mariniers Martin van Daalen droeg zijn functie van CDC-adjudant die dag op de Kromhout Kazerne over aan Hessel Faber, nu nog adjudant van de Defensie Materieel Organisatie (DMO).

VERTEL MIJ MEER

H.S. (Hessel) Faber 

26-08-2014 tot 18-12-2018

Na drie jaar verruilde adjudant Faber DMO voor eenzelfde functie bij het toenmalige CDC. Hij nam deze functie over van adjudant van Daalen op 26 augustus 2014.

VERTEL MIJ MEER

 
J.A.H. (Joop) van Beek

18-12-2018 tot heden.

Tijdens een bijeenkomst op 18 december 2018 op het Marine Etablissement Amsterdam nam Adjudant van Beek de functie als DOSCO adjudant over van adjudant Faber.

 

VERTEL MIJ MEER